نمونه عکاسی صنعتی

عکاسی از لوستر

عکاسی صنعتی لوستر

شرکت-جیلی-ران۱

عکاسی صنعتی شرکت مدیران خودرو

جواهری-نسیم

عکاسی صنعتی شرکت مدیران خودرو

عکاسی تبلیغاتی همبرگر

عکاسی تبلیغاتی رستوران زعفران

شرکت-قهوه-فارم-کو

عکاسی صنعتی از قهوه

مبلمان-سیما

عکاسی صنعتی مبلمان لوکس

عکس اجاق گاز - عکاسی صنعتی - عکاسی تبلیغاتی گاز

عکاسی تبلیغاتی رستوران زعفران

بازرگانی-برادران

عکاسی صنعتی از قهوه

Rye sliced bread on the table

عکاسی تبلیغاتی نان صنعتی

عکس صنعتی - عکاسی صنعتی - عکاسی تبلیغات

عکاسی تبلیغاتی ابزار دقیق سینا

نان-و-شیرینی-خلیفه

عکاسی صنعتی شیرینی خلیفه

مبل ایران

عکاسی تبلیغاتی مبل ایران

۶-۱

عکاسی صنعتی کارخانه آذراب

مبلمان-لوکس-۱

عکاسی تبلیغاتی لاوین دکور

جواهریان

عکاسی تبلیغاتی طلا و جواهر جواهریان

۲۲

عکاسی صنعتی کارخانه آذراب

جواهری-مظفر

عکاسی تبلیغاتی جواهر مظفر

شرکت-مدیران

عکاسی تبلیغاتی شرکت مدیران خودرو

۲-۳

عکاسی صنعتی از فلز

ralph_2

عکاسی تبلیغاتی جواهر مظفر

۳۳

عکاسی تبلیغاتی دستگیره

عکاسی از طلا و جواهرات

عکاسی تبلیغاتی از طلا و جواهر

A Vacheron Constantin calibre nr 1003 is pictured through a magnifying glass in the company workshop in Plan-les-Ouates

عکاسی تبلیغاتی واحد گارانتی نوکس

میثم-عطر

عکاسی تبلیغاتی عطر میثم

نمونه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی موضوعی است که مخاطبین با تکیه بر آنها پروژه های عکاسی صنعتی خود را به کانون های تبلیغاتی می سپارند. در گفت و گوی بین افراد و صحبت‌های اشخاص غیر حرفه‌ای  ، از عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای به نام عکاسی صنعتی عنوان می‌شود.در حقیقت هدف عکس برداری از کالاها و فرآورده‌هایی می‌باشد که در صنعت ساخته می‌شوند و یا تصویری که از صف تولید محصولات و فرآورده‌ها گرفته می‌شود.

عکس برداری از هر مبحثی که با کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنایع مرتبط باشد در حوزه عکاسی صنعتی  جای می‌گیرد. بنابراین عرصه نمونه عکاسی صنعتی خیلی گسترده می‌باشد ، چرا که گوناگونی کالاها و فرآورده‌هایی که امکان دارد در قلمرو کشور تولیدکننده کاربرد داشته باشد یا به کشورهای دیگر دنیا روانه گردد هم مورد توجه قرار می‌گیرد.

نمونه عکاسی صنعتی شامل همه‌ی اموری است که به سازنده‌ی کالاها و فرآورده‌ها امکان می‌دهد تا کالاهایش را تبلیغ کند و به فروش برساند. محدوده فعالیت عکاسی صنعتی این موضوع می‌باشد که تصاویر از نمایش مناسب‌تر و خوب‌تری در مقایسه با تصاویرهای همانند دارا باشد. عکاسی صنعتی به گونه‌ای کلی کانون تمرکزش صنعت می‌باشد.

نمونه عکاسی صنعتی مقصودی را پیش می‌گیرد که تمایل به ایجاد رابطه است. چه بسا که اثربخش‌ترین تصاویر صنعتی ، تصاویر ساده و واضح بوده‌اند که از زمینه‌ سازی ‌های خاص عکاسی ، تکنیک‌های غیر رسمی و نمادهای خاص در آن‌ها استفاده نشده است یا خیلی جزئی در آن به کار رفته است. اما شایان ذکر است که گاهی اوقات ، همان زمینه سازی‌های اندک موجب شده است که آن تصاویرها در مقایسه با عکس‌های صنعتی دیگر منحصر به فرد و ویژه‌تر باشند. تصاویر صنعتی بهتر ، آن‌هایی می‌باشند که قادرند با مخاطب رابطه ایجاد کنند و به بیان دیگر با تماشاگر صحبت می‌کنند ، همان تصاویری که ما را مجذوب خود می‌کنند و در میدان رقابت صنعتی موفق خواهند شد. عکاس صنعتی متخصص در این عرصه هیچ وقت این فاکتور مهم را نادیده نخواهد گرفت.

نمونه عکس‌های صنعتی افزون بر نمایش دادن کالا و فرآورده یا فضای مورد نظر بایستی دربردارنده یک پیغام نیز باشند تا بیننده با تماشای تصویر پیغام محصولات و فرآورده‌ها را متوجه شود. عکاسی صنعتی امکان دارد مسئله ساز  باشد ، چرا که غالباً حاوی عکس برداری از تجهیزات و ماشین آلات گسترده و وسیع است که نمایش دادن آن‌ها در محدوده عکس مشکل است. این تصاویر غالباً از وسایل و تجهیزات بزرگ و پرسنل و کارگران عکس برداری می‌شود.

عکس‌های صنعتی فی نفسه دل نشین و زیبا نیستند ، بدین سبب نیاز است که عکاس باتجربه و مهارت خود آن‌ها را چشم نواز کند. این تصاویر بایستی گیرایی و دل‌پذیری لازم را داشته باشند تا نظر مخاطب را جلب کنند. نمونه عکاسی صنعتی یک عرصه ویژه است که موجب می‌شود کارخانه‌ها برای ایجاد  رابطه با مشتریان و دیگر رقبا روال کاری ، تجهیزات و صنعت و فن ویژه خود را نمایش دهند.  عکس‌های صنعتی نه فقط بایستی واضح و شاخص باشند ، به علاوه بایستی به گونه‌ای اثربخش در رابطه با مفهوم عکس در چند لحظه به چشم مخاطب گیرایی داشته باشد. بدین سبب در این حوزه از عکاسی احتیاج به عکاس صنعتی مجرب با سال‌ها سابقه کاری در این شاخه می‌باشد.

عکاسی صنعتی برای تبلیغات و فروش یک کالا یا فرآورده نیز کاربرد دارد. شیوه‌های گوناگونی موجود است که امکان دارد از تصاویر برای بیشتر به فروش رفتن کالاها و فرآورده‌های شرکت‌ها و کارخانه‌ها به کار گرفت. گستره‌ی عکاسی صنعتی خیلی وسیع است و در رده‌های متعدد حرفه‌ای و کاری ، به شیوه‌های گوناگون و با به کارگیری وسایل و ابزار حرفه‌ای و پیشرفته از آن سود می‌برند.

یک کارشناس عکاسی صنعتی می‌تواند تصاویری را ایجاد و عناصری را از جهات گوناگون  و با این وجود به جذابی خلق کند که پرسشی در فکر مخاطب به عنوان نمونه عکاسی صنعتی ایجاد نشود. او بایستی به جزئیات زیادتری توجه داشته باشد و قادر باشد از وسایل و لوازم حرفه‌ای و پیشرفته عکاسی استفاده کند. این بدین معناست که عکس‌های صنعتی بایستی در حقیقت از سوژه‌های حقیقی ، حقیقی‌تر و جذاب‌تر به چشم آید. بایستی فضایی مطلوب و باور کردنی در ارتباط با مبحث موردنظر را به کار بگیرید تا به شکل مناسب همه‌ی جهات گوناگون سوژه را عکس برداری کنید و جزئیات صحیح آن را با زاویه‌ای مناسب و اندازه‌ی قابل توجه به مخاطب ارائه دهید تا با یک دید غیرحرفه‌ای نیز پیغام و مفهوم موضوع مورد نظر به زیبایی نشان داده شود که حرفه‌ای بودن و تخصص و تجربه در این حیطه عکاسی موارد مذکور را محقق خواهد ساخت.